Kompletní vedení účetnictví

Na prvním místě se věnujeme kompletnímu vedení účetnictví, určenému především pro živnostníky, malé a střední firmy. Zajišťujeme jak vedení běžného (podvojného) účetnictví, tak vedení daňové evidence a v obou případech se postaráme, abyste své podklady měli zpracované včas a přesně podle platné legislativy. Budeme pro Vás zpracovávat kompletní běžnou dokumentaci a evidence a o výsledcích Vás budeme pravidelně zpravovat v kvalitně zpracovaných přehledech. Zajišťujeme také pravidelné účetní závěrky a v případě zájmu i rekonstrukce účetnictví.


Personalistika a mzdová agenda

Kromě samotného účetnictví se svým zákazníkům staráme také o personalistiku a mzdovou agendu, které si u nás můžete objednat jak spolu s účetními službami, tak separátně. Pro všechny zaměstnance Vaší společnosti vypočítáme každý měsíc mzdy, připravíme příkazy k úhradě, zašleme pravidelná hlášení České správě sociálního zabezpečení i zdravotním pojišťovnám a postaráme se i o všechno ostatní, co personalistika a mzdová agenda běžně zahrnuje.Další služby

  • Vypracování daňových přiznání (daň z příjmů právnické i fyzické osoby, DPH, majetková daň, silniční daň),
  • zpracování kontrolních hlášení,
  • zastupování klienta při jednání s úřady.

  • Jak bude balíček Vašich služeb vypadat?

    Rádi jej pro Vás sestavíme tak, aby obsahoval přesně to, co Vaše firma potřebuje. Jsme tu pro Vás, kdykoli se potřebujete zeptat na detaily nebo si nechat v oblasti účetnictví poradit. Zkuste se nám ozvat, abychom mohli naši budoucí spolupráci prodiskutovat hlouběji! Budeme se na Vás těšit.